W każdym zakładzie produkcyjnym niezwykle ważne jest odpowiednio wyposażony park maszynowy, pozwalające na szybkie i niezawodne wykonywanie wszystkich niezbędnych procesów. Jednymi z tego typu urządzeń są zakręcarki. Wykorzystuje się je najczęściej w firmach z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej czy farmaceutycznej.

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby każda dostępna w naszym asortymencie zakręcarka automatyczna zapewniała wieloletnią, bezawaryjną pracę. Regulowane głowice o stosunkowo dużym zasięgu pozwalają na pracę na różnych pojemnościach butelek. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, oferowane przez nas urządzenia świetnie sprawdzą się do uszczelniania szyjek butelek zarówno przy pomocy metalowych, jak i plastikowych kapsli.

Poniżej przedstawiamy aktualnie dostępne w naszej ofercie zakręcarki automatyczne i manualne. Aby ułatwić wybór modelu, każdy z nich posiada dokładny opis oraz najważniejsze parametry techniczne. Jeśli mimo to nie masz pewności, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami i pomożemy Ci podjąć najlepszą dla Twojej firmy decyzję.

Zakręcarka do nakrętek metalowych na butelkiI

Maszyna obsługuje produkty, których wysokość mieści się w przedziale od 60 do 400 mm. Głównym zadaniem naszej zakręcarki do nakrętek metalowych na butelki jest precyzyjne uszczelnianie ich szyjek. Nasz sprzęt jest wyposażony w regulowaną głowicę, a także ma możliwość dostosowywania stopnia szczelności. Ponadto zakręcarka do nakrętek metalowych (istnieje możliwość wykorzystania plastikowych) na butelki jest nie tylko prosta w obsłudze, ale również wydajna. Nasze urządzenie znajdzie z pewnością zastosowanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, które działają na rynku spożywczym, chemicznym lub kosmetycznym.

  • Urządzenie zaprojektowane specjalnie do dokładnego uszczelniania szyjek butelek metalowymi nakrętkami. Możliwość użycia także nakrętek plastikowych
  • Regulowana głowica, w zależności od różnych rodzajów nakrętek
  • Możliwość regulowania stopnia szczelności nakrętek w zależności od materiałów, z których są one wykonywane
  • Możliwe średnice nakrętek Φ 12-40 mm
  • Wysokość butelek 60-400 mm

Zakręcarka do butelek

Jest to maszyna będąca nieocenioną pomocą między innymi w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie tworzy się opakowania do napojów, produktów farmaceutycznych , a także kosmetyków. Zakręcarka do butelek może działać zarówno w sposób automatyczny, jak i manualny. Precyzję jej działania gwarantują cztery głowice ściskające. Nasza zakręcarka pozwala na szczelne zamknięcie butelek – nawet tych, które mają zakrętki o niestandardowych kształtach.

Nasze maszyny pozwolą Ci zoptymalizować proces produkcyjny w Twojej firmie, osiągnąć lepsze efekty, a w długofalowej perspektywie możliwe, że zwiększyć zyski.

  • Maszyna znajduje zastosowanie w produkcji opakowań dla kosmetyków, farmaceutyków, napojów i innych produktów wymagających opakowań w postaci zakręcanych butelek, również z zakrętkami o nieregularnych kształtach tj. pompki
  • Posiada cztery głowice ściskające, dzięki czemu możliwe jest dokładne zakręcanie bez uszkodzenia nakrętki
  • Wysokość głowicy regulowana za pomocą pokrętła
  • Maszyna posiada tryb pracy automatyczny i manualny